Čimelice

Froňďasův fotbalový zápisník - 29. dubna 2008

Hradiště, Sepekov, Kestřany

Máme za sebou další víkend a s tím další krátký souhrn ze zápasů Čimelických týmů. A-tým nastoupil v sobotu na domácí půdě proti doposud neporaženému týmu z Hradiště. Od počátku zápasu to na hřišti jiskřilo a bohužel ani rozhodčí tomu nedokázal zabránit.

Už po 30 minutách museli hosté střídat jednoho ze svých až moc agresivních útočníků, který si koledoval o červenou kartu. Když se hra uklidnila, jako první jsme dokázali skorovat my. Palus zahrával přimý volný kop, míč se odrazil od břevna před branku, kde jako první míč do sítě dorazil Nosek - 1:0. Hosté hrozili hlavně střelami z dálky. Když už překonali Malinu v brance, zastoupila ho branková konstrukce. První poločas tak skončil 1:0. V druhé půli se styl hry moc nezměnil. Jako první jsme se opět dokázali prosadit my. Po rohovém kopu skóroval hlavou Voldán. Ten mohl ještě náš náskok zvýšit, ale z malého vápna trestuhodně přestřelil. Hosté pak už jen korigovali výsledek z penalty. Zápas plný osobních kontaktů a tvrdých faulů skončil naší výhrou 2:1.

V neděli dopoledne se také představili zdejší kadeti. V mistrovském zápase přivítali tým Sepekova. Jelikož je náš "potěr" jeden z nejmladších, dostal také co proto. Výsledek 0:11 jim ani tak nevzal chuť ze hry a mladé čimelické naděje utkání s úctou dohráli. Další zápas je čeká opět doma a to se sousedními Miroticemi. V tomto zápase by mohl padnout také historicky první mistrovský gól kadetů. Takže kdo můžete, přijďte tuto sobotu v 10:00 naše naděje podpořit.

Poslední utkání víkendu obstaralo naše béčko, které zajíždělo na hřiště Kestřan. Konečný výsledek 2:2 je pro nás nakonec zklamání, měli jsme více šancí, ale na druhou stranu výborně zachytal Machovec, který zneškodnil i samostatný nájezd. Jako střelci se zapsali navrátilec Vlk a krásnou střelou Zeman. B-tým má tento týden nabitý program. Už ve čtvrtek doma hostí v dohrávce mužstvo Putimy a v sobotu opět doma mužstvo Kovářova. Přijďte všichni fandit, Machova hospůdka se na vás těší:-)

Tomáš Froněk
<<Zpět na fotbal

Nejdůležitější na webu

srpen 2023 - pozvánka na Výstava květin, vstupné a otevírácí doba.

srpen 2023 - nové odkazy na články na hlavní stránce

červenec 2023 - nové odkazy na články na fotbalu

březen 2023 - nové odkazy na články v Dopravě

Oznámení

44. ročník Mikulášského běhu Čimelice se bude konat dne 2. 12. 2023. Více informací v sekci Sport