Čimelice

O webu

Tyto stránky vznikly 3. dubna 2007 a jsou ryze amatérské. Neberou si za cíl ani za úkol být kompletním výčtem všech informací o Čimelicích. Nejlepším internetovým prohlížečem pro tyto stránky je Firefox.

Neručím za správnost či aktuálnost žádné zde uvedené informace, jako jsou otevírací či ordinační hodiny, datumy, telefonní čísla, e-mailové adresy apod. V mém zájmu ale je, aby tomu tak bylo a budu se snažit vše udržovat aktuální. Budu rád, když mě na případné chyby upozorníte.

Stránky jsou vytvářeny v HTML 4.1, design je upravován přes CSS. Na stránkách je také využit JavaScript, PHP a některé podpůrné webové služby.

Některé zde umístěné fotografie jsou foceny pouze fotoaparátem na mobilním telefonu, prosím omluvte tedy jejich zhoršenou kvalitu. To samé platí o fotografiích pořízených za špatných světelných podmínek. Jsem pouze amatérský fotograf s amatérskou výbavou. Velmi špatné fotografie se budu snažit obměňovat za nové.

O otevírání fotografií

Pro otevírání jednotlivých obrázků využívám skriptu Lightbox. Pro správnou funkci je potřeba mít zapnutý ve svém prohlížeči JavaScript.

Při kliknutí na fotografií obrazovka monitoru ztmavne a začíná se načítat fotografie. Pod fotografií se zobrazí popisek. Zavření je možno několika způsoby, a to kliknutím na nápis "Zavřít" pod fotografií, kliknutím myší kamkoliv do tmavé části obrazovky nebo stiknutím klávesy ESC.

Fotografie se dají otevřít také jako sada. Při kliknutí na fotografii je začátek stejný jako u samostatného obrázku. Po načtení se vlevo pod fotografií objeví, kolikátá fotografie ze sady je zrovna prohlížena. Na další fotografii se přesunete posunutím myší do levé části nebo pravé části fotografie. Na fotografii se poté objeví nápis, který naznačuje, že se posunute na fotografii "Další" respektive "Zpět". Pokud už další fotografie není, kliknutí není možné. Zavření se provede opět stejným způsobem jako u samostatné fotografie.

Spolupráce

Pokud máte vlastní zajímavé fotografie či oznámení, možné umístit na úvodní stránku nebo kamkoliv jinam, neváhejte mě kontaktovat a já rád vámi poskytnuté informace zveřejním.

Reklama

Pokud máte zájem o umístění reklamního banneru či textu na těchto stránkách, opět mě stačí kontaktovat a určitě se domluvíme. Návštěvnost si můžete zkontrolovat v levém sloupci.

Nejdůležitější na webu

srpen 2023 - pozvánka na Výstava květin, vstupné a otevírácí doba.

srpen 2023 - nové odkazy na články na hlavní stránce

červenec 2023 - nové odkazy na články na fotbalu

březen 2023 - nové odkazy na články v Dopravě

Oznámení

44. ročník Mikulášského běhu Čimelice se bude konat dne 2. 12. 2023. Více informací v sekci Sport

Výstava květin 2023

Je potvrzeno, že se po dlouhé přestávce opět uskuteční oblíbená Výstava květin v Čimelicích. Už teď si naplánujte volno na 24. až 27. srpna 2023.

Copyright 2007 - 2023 | Všechna práva vyhrazena
Vytvořil Petr Vladyka | W3C HTML 4.1 & CSS 2.1 validní